signováno nečitelně

62033. Mochyně ve džbánku

popis: Olej na sololitu, 27x20 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 25.07.2021 20:12:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 14.07.2021 20:06:56 7011