Signováno nečitelně - Mateřství

Olej na plátně, 100x82 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Nejdelší strana: 117 cm

velký formát
Signováno nečitelně
128523. Mateřství
Zbývá:5 dnů, 17 hodin
Konec dražby:27.11.2024 20:20:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 200 Kč