Signováno nečitelně

69659. Malostranská mostecká věž

popis: Olej na kartonu, 30x20 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 28.11.2021 20:18:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo