signováno nečitelně - Lovecký hon

Olej na plátně, 42x34 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

signováno nečitelně
61006. Lovecký hon
Dražba ukončena:01.07.2021 21:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč