signováno nečitelně

61006. Lovecký hon

popis: Olej na plátně, 42x34 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 01.07.2021 21:00:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 3 100 Kč