Signováno nečitelně - Kytice ve váze

Kombinovaná technika, 81x61 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 96 cm

vydraženo top
Signováno nečitelně
112274. Kytice ve váze
Dražba ukončena:25.02.2024 21:31:56
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč