signováno nečitelně - Květiny ve váze

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 75x64 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

signováno nečitelně
29141. Květiny ve váze
Dražba ukončena:28.02.2019 20:17:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:900 Kč

900 Kč 28.02.2019 19:41:16 3159
800 Kč 10.02.2019 17:40:47 410