signováno nečitelně - Květiny v malovaném džbánku

Olej na plátně, 64x44 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 77 cm

signováno nečitelně
128355. Květiny v malovaném džbánku
Dražba ukončena:10.11.2024 21:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč