signováno nečitelně

308248. Krojovaná dívka

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 42x33 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 10.04.2021 20:14:28

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 6 000 Kč