signováno nečitelně - Krojovaná dívka

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 42x33 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
308248. Krojovaná dívka
Dražba ukončena:10.04.2021 20:14:28
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč