signováno nečitelně - Krávy u vody

Olej na plátně, 41x51 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

signováno nečitelně
60779. Krávy u vody
Dražba ukončena:30.06.2021 20:53:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč