signováno nečitelně

60779. Krávy u vody

popis: Olej na plátně, 41x51 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

dražba ukončena: 30.06.2021 20:53:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč