Signováno nečitelně

306016. Krajina u jezera

popis: Olej na desce, 27x32 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 03.09.2020 20:07:44

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč