Signováno nečitelně

308204. Koupání

popis: Olej na plátně, 59x38 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Nerámováno.

dražba ukončena: 08.04.2021 20:00:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 800 Kč