signováno nečitelně

22553. Kostel na kopci

popis: Olej na překližce, 25x30 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 26.09.2018 22:40:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč limit (26.09.2018 21:15:24) 821