signováno nečitelně - Kostel na kopci

Olej na překližce, 25x30 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
22553. Kostel na kopci
Dražba ukončena:26.09.2018 22:40:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (26.09.2018 21:15:24) 821