Václav Junek

62784. Konvolut 4 prací - Zvířátka

popis: Litografie, 30x40 cm. Vše signováno tužkou vpravo dole nečitelně. 3x paspartováno, zaskleno. 1x rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1913-1976
Narodil se v Kladně. Studoval v Praze UMPRUM u prof. Bendy a AVU u prof. Obrovského. Ve své tvorbě se věnoval malbě i grafice. Ve známost přišel hlavně jako ilustrátor. Mimo jiné je autorem ilustrací ve slabikáři.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč.

zbývá: 11 dnů, 2 hodin

konec dražby: 11.08.2021 20:10:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 27.07.2021 19:51:01 1101