Hubert Kovařík - Konvolut 2 prací

Pastely, 34x26 cm a 24x36 cm. Signovány vpravo Hubert Kovařík. Rámy, skla.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1888 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 260 000 Kč

vydraženo top
78511. Konvolut 2 prací
Dražba ukončena:29.05.2022 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč