signováno nečitelně - Konvolut 2 prací

Lepty, 19x16 cm a 24x22 cm. Signovány nečitelně. Rámy, skla.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

signováno nečitelně
92913. Konvolut 2 prací
Dražba ukončena:02.04.2023 20:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 27.03.2023 19:41:09 1101