signováno nečitelně - Konvolut 2 krajinomaleb

Oleje na kartonu, oba 35x49 cm. 1x signováno nečitelně. Nerámovány.

signováno nečitelně
98718. Konvolut 2 krajinomaleb
Dražba ukončena:09.07.2023 20:43:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč