Signováno nečitelně - Konvolut 2 grafik - Kampa a U potoka

Různé techniky 16x22 a 23x18 cm. Signovány Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 25 cm

Signováno nečitelně
84619. Konvolut 2 grafik - Kampa a U potoka
Dražba ukončena:25.09.2022 20:23:31
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 25.09.2022 20:20:31 5305
500 Kč 18.09.2022 20:58:53 219