signováno nečitelně - Koně u potoka

Olej na plátně, 60x80 cm. Signováno dole uprostřed nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

signováno nečitelně
72133. Koně u potoka
Dražba ukončena:16.01.2022 20:42:16
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč