signováno nečitelně - Kokršpaněl

Lept, 21x17 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
28217. Kokršpaněl
Dražba ukončena:13.03.2019 19:25:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 26.02.2019 0:36:04 817
500 Kč 20.01.2019 18:33:29 4469