signováno nečitelně - Jihočeské chalupy

Olej na plátně, 34x48 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Nerámováno.

signováno nečitelně
308007. Jihočeské chalupy
Dražba ukončena:22.03.2021 20:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč