Signováno nečitelně - Jezírko v lese

Olej na plátně, 47x58 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 76 cm

Signováno nečitelně
110319. Jezírko v lese
Dražba ukončena:28.01.2024 20:59:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč