Signováno nečitelně

69653. Jelen v říji

popis: Olej na kartonu, 46x67 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 28.11.2021 20:14:52

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč