J. K. Kormaň - Jarní krajina

Olej na plátně, 53x70 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Nejdelší strana: 82 cm

o autorovi: 1890 - 1960
Ve své tvorbě se věnoval krajinomalbě a zátiším.

129489. Jarní krajina
Dražba ukončena:24.11.2024 20:34:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (24.11.2024 20:30:08) 15786
500 Kč 16.11.2024 9:15:59 2765