signováno nečitelně

60682. Interiér pokoje s obrazy

popis: Olej na kartonu, 50x62 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Datováno 1926. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 8 dnů, 5 hodin

konec dražby: 30.06.2021 19:16:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 500 Kč