Signováno nečitelně

67129. Hrad

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu. 43x57 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

zbývá: 7 dnů, 13 hodin

konec dražby: 27.10.2021 20:32:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 800 Kč