Signováno nečitelně

59753. Horské štíty

popis: Olej na plátně, 40x50 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

zbývá: 18 dnů, 16 hodin

konec dražby: 26.05.2021 19:19:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen