Signováno nečitelně - Horská krajina - 19. století

Olej na plátně, 76x110 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba mírně poškozena.

Signováno nečitelně
58618. Horská krajina - 19. století
Dražba ukončena:29.04.2021 19:24:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:40 000 Kč