signováno nečitelně

59757. Hornatá krajina s postavami

popis: Olej na desce, 14x19 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

zbývá: 18 dnů, 16 hodin

konec dražby: 26.05.2021 19:23:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 100 Kč