Signováno nečitelně - Holandská krajina

Olej na plátně, 37x58 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 78 cm

Signováno nečitelně
92909. Holandská krajina
Dražba ukončena:02.04.2023 20:30:40
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč