signováno nečitelně - Hlava

Kresba, 40x28 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Pasparta, sklo.

Pozn.: Pasparta mírně poškozena.

signováno nečitelně
19030. Hlava
Dražba ukončena:16.05.2018 19:48:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč