signováno nečitelně

19030. Hlava

popis: Kresba, 40x28 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Pasparta, sklo.

Pozn.: Pasparta mírně poškozena.

dražba ukončena: 16.05.2018 19:48:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč