Neznámý autor - Historický motiv

Olej na plátně fixováném na kartonu, 86x108 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Neznámý autor
83700. Historický motiv
Dražba ukončena:28.09.2022 20:05:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč
Chcete prodat podobný obraz?