signováno azbukou nečitelně - Farmář

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

signováno azbukou nečitelně
63248. Farmář
Dražba ukončena:01.08.2021 21:13:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:23 000 Kč