signováno nečitelně - Exotické krásky

Olej na plátně fixovaném na překližce, 33x32 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 45 cm

signováno nečitelně
116387. Exotické krásky
Dražba ukončena:26.05.2024 20:25:57
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč