signováno nečitelně - Dostaveníčko

Olej na sololitu, 40x30 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 48 cm

signováno nečitelně
99747. Dostaveníčko
Dražba ukončena:30.07.2023 20:42:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč