signováno nečitelně - Děvčátko s panenkou

Kvaš, 38x23 cm. Signováno vpravo dole nečitelně, datováno 1917. R8m, pasparta, sklo.

Pozn.: Na papíře místy skvrnky.

signováno nečitelně
31096. Děvčátko s panenkou
Dražba ukončena:24.04.2019 22:20:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč limit (24.04.2019 22:14:18) 4285
600 Kč 24.04.2019 19:40:55 1957