signováno nečitelně

60920. Děvčátko s králíkem

popis: Olej na dřevě, 20x25 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 01.07.2021 20:03:55

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 600 Kč