signováno nečitelně - Děvčátko s koťaty

Olej na překližce, 50x40 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Nejdelší strana: 73 cm

signováno nečitelně
115477. Děvčátko s koťaty
Dražba ukončena:29.05.2024 20:39:26
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč