signováno nečitelně - Děvčátko s koťaty

Olej na překližce, 50x40 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 73 cm

signováno nečitelně
115477. Děvčátko s koťaty
Zbývá:11 dnů, 0 hodin
Konec dražby:29.05.2024 20:31:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 200 Kč