Signováno nečitelně - Děti u říčky

Olej na plátně, 42x50 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Signováno nečitelně
88717. Děti u říčky
Dražba ukončena:25.01.2023 20:23:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč