Signováno nečitelně - Dědeček s vnuky rybařící na lesní říčce

Olej na kartonu, 33x30 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 45 cm

Signováno nečitelně
101956. Dědeček s vnuky rybařící na lesní říčce
Dražba ukončena:17.09.2023 21:07:07
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč