signováno nečitelně - Děda Valach

Olej na kartonu, 23x29 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
303553. Děda Valach
Dražba ukončena:09.02.2020 20:10:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 09.02.2020 19:01:12 6115
600 Kč 02.02.2020 11:44:51 4137