signováno nečitelně

303553. Děda Valach

popis: Olej na kartonu, 23x29 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 09.02.2020 20:10:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 09.02.2020 19:01:12 6115
600 Kč 02.02.2020 11:44:51 4137