Signováno nečitelně - Dámy

Kombinovaná technika, 57x48 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Signováno nečitelně
89207. Dámy
Zbývá:2 dnů, 19 hodin
Konec dražby:29.01.2023 20:05:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:2 400 Kč