signováno nečitelně - Busta dívky

Alabastr, mramor, výška 16 cm. Signováno vzadu nečitelně.

Pozn.: Mírně poškozeno.

vydraženo top
signováno nečitelně
102252. Busta dívky
Dražba ukončena:24.09.2023 20:54:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč