Signováno nečitelně - Břízky

Pastel, 26x34 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Signováno nečitelně
87394. Břízky
Zbývá:1 dnů, 19 hodin
Konec dražby:04.12.2022 20:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč