signováno nečitelně - Bažantí rodinka

Olej na sololitu, 50x60 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
77966. Bažantí rodinka
Dražba ukončena:15.05.2022 20:40:31
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč