signováno nečitelně - Bájný motiv

Lept, 29x20 cm. Signováno tužkou vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 48 cm

signováno nečitelně
84397. Bájný motiv
Dražba ukončena:13.10.2022 20:25:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč