signováno nečitelně - Akt se střevíčkem a motýlem

Lept, 19x15 cm. Signována vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i papír poškozené.

signováno nečitelně
20024. Akt se střevíčkem a motýlem
Dražba ukončena:26.04.2018 22:22:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč