Signováno nečitelně - Akt na poduškách

Pastel, 45x60 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Signováno nečitelně
84226. Akt na poduškách
Zbývá:9 dnů, 19 hodin
Konec dražby:12.10.2022 20:29:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:800 Kč