Signováno nečitelně - Akt na poduškách

Pastel, 45x60 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Signováno nečitelně
84226. Akt na poduškách
Dražba ukončena:12.10.2022 20:29:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč