signováno nečitelně

60988. Akt dívky s hadem

popis: Olej na plátně fixovaném na překližce, 51x40 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 01.07.2021 20:42:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč

1 100 Kč 29.05.2021 12:00:05 4486
1 000 Kč 28.05.2021 18:34:12 1109