Signováno nečitelně

62787. Akt

popis: Kresba, 39x57 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Papír poškozen.

zbývá: 11 dnů, 3 hodin

konec dražby: 11.08.2021 20:13:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 900 Kč