signováno nečitelně - Akt

Olej na kartonu, 24x19 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Nejdelší strana: 30 cm

signováno nečitelně
95424. Akt
Dražba ukončena:24.05.2023 22:43:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč